Dallime mes rishikimeve të "Mehmet bej Konica"

87 bytes removed ,  2 vjet më parë
U kthye versioni 1926639 i bërë nga Udha (diskutimet) po dukesh sikur i ben OWN, nuk po te thote kush gje qe e ke shtuar apo jo, por po redaktoj duke mos pare reference per ate detaj
(U kthye versioni 1926638 i bërë nga GrepfrutAroma (diskutimet) Kujdes ti, une e kam shtuar dhe te kam thene mos me zhbej sic po ben ne gjithe artikujt ku une kam shtuar kete kategori. Nuk ke konsensus)
Etiketa: Undo
(U kthye versioni 1926639 i bërë nga Udha (diskutimet) po dukesh sikur i ben OWN, nuk po te thote kush gje qe e ke shtuar apo jo, por po redaktoj duke mos pare reference per ate detaj)
Etiketa: Undo
* ''Ç'bën Greqia sot?'', fletorja "Telegraf" nr. 110, dt. 15 prill 1928, fq. 2-3.<ref>{{Cite book|title=Viset kombëtare shqiptare në shtetin grek|last=Hoxha|first=Ibrahim|authorlink=Ibrahim D. Hoxha|publisher=Hasan Tahsini|year=2000|isbn=|location=Tiranë|pages=132|oclc=52547366}}</ref>
 
== BurimeReferencat ==
<references/>
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1878]]
[[Kategoria:Vdekje 1948]]
[[Kategoria:Ministra të Jashtëm të Shqipërisë]]
[[Kategoria:Diplomatë shqiptarë]]
[[Kategoria:Shqiptarë myslimanë]]
[[Kategoria:Perandoria Osmane]]
[[Kategoria:Nxënësit e Shkollës Zosimea]]
[[Kategoria:Nxënësit e Shkollës Mülkiye]]
3.800

edits