Dallime mes rishikimeve të "Arkitektura islame"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Gabim drejtshrimor)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
=== Kaligrafia ===
 
== Elementet dhe stilit islam ==albi cela tral llalalalal
 
== Referencat ==
Anonymous user