Dallime mes rishikimeve të "Arkitektura islame"

25 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 31.22.56.164) dhe riktheu rishikimin 1727536 nga WikiDeutch
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 31.22.56.164) dhe riktheu rishikimin 1727536 nga WikiDeutch)
=== Kaligrafia ===
 
== Elementet dhe stilit islam ==albi cela tral llalalalal
 
== Referencat ==