Ndryshimi mes inspektimeve të "Imbreks dhe tegula"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
== Referencat ==
* William, Smith (1875). "Tegula". A Dictionary of Greek and Roman Antiquities. London: John Murray. (public domain text)
 
[[Kategoria:Arkitekturë]]