Dallime mes rishikimeve të "Ali Asllani"

39 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
== Shiko dhe këtë ==
* {{libri|Vitviteja/Ali Asllani|Vitviteja - Ali Asllani}}
 
== Referencat ==
<references />
 
 
{{DEFAULTSORT:Asllani, Ali}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1882]]
[[Kategoria:Vdekje 1966]]
[[Kategoria:Diplomatë shqiptarë]]
[[Kategoria:Njerëz nga Vlora]]
[[Kategoria:Kryetarë të Bashkisë së VlorësVlorë]]
 
== Referencat ==
<references />
3.800

edits