Dallime mes rishikimeve të "Prishtina"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
 
=== Muzika klasike ===
Prishtina si kryeqender e Kosovës është njëherit edhe qyteti në të cilën gjendet edhe instituti i [[Opera dhe Filharmonia e Kosovës|Operës dhe Filharmonisë së Kosovës]] që udhëhiqet nga dirigjenti [[Arbër Dhomi]].
 
=== Sporti ===
Anonymous user