Dallime mes rishikimeve të "Kreu i Shtetit"

[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.217.134.62) dhe riktheu rishikimin 1896699 nga Dardanianwiki)
<br>
<br>
 
== Shiko dhe ==
* [[Kryeministri]]
Anonymous user