Dallime mes rishikimeve të "Shqiptarët dhe hebrenjtë, mbrojtja dhe shpëtimi"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
[[Skeda:Shqiptarët dhe hebrenjtë, mbrojtja dhe shpëtimi.jpg|thumbparapamje|200px]]
'''Shqiptarët dhe hebrenjtë, mbrojtja dhe shpëtimi''' Gjinia: Histori. Autori: [[Shaban Sinani]]. Shtëpia botuese: "Naimi".
Viti i botimit 2014. Faqet e librit 400. ISBN 978-9928-109-66-8
 
[[Kategoria:Historia e çifutëve]]
 
 
 
 
[[Kategoria:Libra]]
139

edits