Ndryshimi mes inspektimeve të "Stampa:AutorAntik"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Fix)
v
 
 
|group2 = [[Personalitete nga antika dhe mesjeta#nga Perandoria Romake|Nga Roma]]
|list2 = [[AvienusAvienusi]] {{·}} [[Varroni]] {{·}} [[Ciceroni]]{{·}} [[Jul Çezari]] {{·}} [[Kornel Nepoti]] {{·}} [[Pubël Vergil Maroni|P. V. Maroni]] {{·}} [[Tit Livi]] {{·}} [[Diodori|Diodori i Siqelisë]] {{·}} [[Lukani|M. A. Lukani]] {{·}} [[Vellej Paterkuli|C. Vellej Paterkuli]] {{·}} [[Valer Maksimi]]{{·}} [[Kurt Rufi|Q. Kurt Rufi]]{{·}} [[Gai Plin Sekundi]] {{·}} [[Sekst Jul Frontini]]{{·}} [[TacitusTakitusi]] {{·}} [[Luc An Flori]] {{·}} [[Gai Sueston Trankuili]] {{·}} [[Eutropi]]
 
|group3 = [[Personalitete nga antika dhe mesjeta#nga Egjipti|Nga Egjipti]]
139

edits