Ndryshimi mes inspektimeve të "Natyra"

73 bytes added ,  2 vjet më parë
→‎Ndërlidhja me njerëzit: Rregullova disa gabime
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.95.57) dhe riktheu rishikimin 1883400 nga Cyrus noto3at bulaga)
(→‎Ndërlidhja me njerëzit: Rregullova disa gabime)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Ndërlidhja me njerëzit==
Shkruaj dicka praaa pse e le boshhhhh se sdo shkr njerzit kto me kot ktu
 
== Përtej Tokës==
Anonymous user