Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj duke përdorur AWB)
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
 
 
{{evropaBA-gjeo-cung}}
 
[[bn:বসনিয়া ও হার্জেগোভিনা#ভূগোল]]