Dallime mes rishikimeve të "Orizi"

45 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 80.254.147.148 dhe 31.22.53.126) dhe riktheu rishikimin 1411981 nga Wiki13)
vNo edit summary
<references/>
{{bio-cung}}
 
[[Kategoria:Bimë]]
[[Kategoria:Drithëra]]