Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

v
U kthyen ndryshimet e Donika maroshi (diskutimet) në versionin e fundit nga 1l2l3k.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e Donika maroshi (diskutimet) në versionin e fundit nga 1l2l3k.)
Etiketa: Rollback
<center>'''[http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedia:Ankesa&action=edit&section=new Shtoni një ankesë]'''</center>
 
== Reklamimi i vetvetes në artikujt e Wikipedias ==
 
 
Përshëndetje. Shoh një mani të shumë personave që shkruajne artikuj ne Wikipedia, per te vene emrin e tyre ne fund te artikullit. Duhet t'ua bejme te qarte qe Wikipedia nuk eshte forum, dhe as faqe reklamash.