Dallime mes rishikimeve të "Justin Martiri"

v
vNo edit summary
* {{en}} [http://ocafs.oca.org/FeastSaintsViewer.asp?SID=4&ID=1&FSID=101570 Justini filozof dëshmor dhe ata me të në Romë]. Kisha ortodokse në Amerikë.
 
[[Kategoria:Shenjtorë katolikë romakë|Justini dëshmor]]
[[Kategoria:Shenjtorë ortodoksë|Justini dëshmor]]
439

edits