Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

188 bytes added ,  2 vjet më parë
(→‎Jeta: Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* "Kopshti i vishnjeve" Teatri KOMBETAR / Ilir Bokshi 2018
* "Kaligula" Teatri KOMBETAR / Kushtrim Koliqi 2018
* "Hollyshit" Teatri DODONA & Teatri FARUK BEGOLLI / Ilir Bokshi 20172018
* "Don Kishoti" Teatri KOMBETAR / Dino Mustafič 2017
* "Bordel ballkan" Teatri KOMBETAR / Andraś Urban 2017
== Film dhe TV ==
 
* Bolero ne Vilen e pleqeve” Film i gjate (producent) 2019
* "Pleqt" TV serial (aktor) 2016-2017
*“iStar Academy” TV Serial RTK 2019
*"Tre Gjermanët e Trashë" TV serial 2018 RTK
*"TISA" film i shkurter (producent) 2017
* "Pleqt" TV serial (aktor) 2016-2017
* "Dreka shqiptare" TV show (aktor) 2015
* "N'darke" TV show (aktor-producent) / 2012-2013
Anonymous user