Ndryshimi mes inspektimeve të "Rejda Isufi"

63 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Rejda Isufi''' (9 Nëntor, 2007) është këngëtare shqiptare, e lindur në Gjilan, Kosovë. Edhe pse në moshë të re, ajo ka më shumë se 5 vite që mirret me kënd...)
 
[[File:RejdaIsufi.jpg|thumb|right|Fotografi nga këngëtarja]]
'''Rejda Isufi''' (9 [[Nëntor]], 2007) është këngëtare shqiptare, e lindur në [[Gjilan]], [[Kosovë]].
Edhe pse në moshë të re, ajo ka më shumë se 5 vite që mirret me këndim. Poashtu ka të realizuara pesë këngë, është fituese e shumë festivaleve të këngës për fëmijë, pjesëmarrëse në shumë koncerteve dhe fituese e mirënjohjeve të ndryshme.