Ndryshimi mes inspektimeve të "Rejda Isufi"

6 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[File:RejdaIsufi.jpg|thumb|220px|right|Fotografi nga këngëtarja]]
'''Rejda Isufi''' (9 [[Nëntor]], 2007) është këngëtare shqiptare, e lindur në [[Gjilan]], [[Kosovë]].
Edhe pse në moshë të re, ajo ka më shumë se 5 vite që mirret me këndim. Poashtu ka të realizuara pesë këngë, është fituese e shumë festivaleve të këngës për fëmijë, pjesëmarrëse në shumë koncerteve dhe fituese e mirënjohjeve të ndryshme.