Dallime mes rishikimeve të "Vehabizmi"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
vNo edit summary
{{Islami Sunnit}}
Hulumtimi dhe studimi historik dhe doktrinar i '''vehabijes''' ose '''vehabizmit''' pa tjetër kërkon qasje kryesisht nga disa aspekte kryesore :
 
;Politik
236

edits