Dallime mes rishikimeve të "Skënderbeu - jeta dhe vepra"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Janar → janar duke përdorur AWB)
vNo edit summary
[[Skeda:Skënderbeu - jeta dhe vepra.JPG|thumbparapamje|200px]]
'''Skënderbeu - jeta dhe vepra''' libër nga [[Kristo Frashëri]]. Shtëpia Botuese "Toena". Viti i botimit [[2002]].
 
 
[[Kategoria:Libra]]
[[Kategoria:SkënderbeuHistoriografia e Skënderbeut]]
236

edits