Dallime mes rishikimeve të "Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
vNo edit summary
[[Skeda:Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun.JPG|thumbparapamje|200px|Hagiografia per Skenderbeun]]
'''Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun''' Autori: [[Naum Prifti]]. Botuesi: Horizont. Viti i botimit: 1999. Faqet e librit 144. ISBN 978-99927-64-04-6
 
[[Kategoria:Libra shqip]]
 
[[Kategoria:Historiografia e Skënderbeut]]
 
[[Kategoria:Libra]]
[[Kategoria:Skënderbeu]]
236

edits