Dallime mes rishikimeve të "Legjenda e kalorësit të Skënderbeut"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.94.201.157) dhe riktheu rishikimin 1768866 nga AXRL)
vNo edit summary
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
[[Skeda:Legjenda e kalorësit të Skënderbeut.jpg|thumbparapamje|200px]]
"Legjenda e kalorësit të Skënderbeut" roman për fëmijë me Autor [[Gaqo Bushaka]]. Shtëpia botuese Omska, viti botimit 2001.
Faqet e librit 221.
 
 
[[Kategoria:Romane shqiptare]]
[[Kategoria:SkënderbeuHistoriografia e Skënderbeut]]
[[Kategoria:Legjendë]]
236

edits