Ndryshimi mes inspektimeve të "Hidroliza"

No change in size ,  1 vit më parë
v
Kurioziteti123 zhvendosi faqen Hidrolizë te Hidroliza nëpërmjet përcjellimit: Duhet Hidroliza dhe jo Hidrolizë, (Hidroliza e Komponimeve Kimike)
v (Bot: Migrating 48 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q103135 (translate me))
v (Kurioziteti123 zhvendosi faqen Hidrolizë te Hidroliza nëpërmjet përcjellimit: Duhet Hidroliza dhe jo Hidrolizë, (Hidroliza e Komponimeve Kimike))