Ndryshimi mes inspektimeve të "Albawings"

37 bytes added ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
==Flota Ajrore==
 
Kompania ajrore momentalisht operon me një [[Boeing 737-500]] (ZA-AWA),dhe njëdy [[Boeing 737-400]] (ZA-AWB) (ZA-ALB) të përshtatshëm për fluturime të shkurtra drejt Europës e kryesisht [[Italisë]], si destinacion kryesor.<ref>http://albawings.com/web/about/</ref>
 
<center>
|170
| 170
|Te marrë me qera nga Aerotron
|
|-
!Total
1

edit