Ndryshimi mes inspektimeve të "Misllodezhda"

16 bytes removed ,  1 vit më parë
jaja
(Disa gabime kam permisuar)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(jaja)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Demografia ==
Fshati pati 720 banorë dhe 131 shtëpi në vitin 2002,është i përbërë nga popullsia shqiptare.<ref name="stat">[http://www.stat.gov.mk/Publikacii/knigaX.pdf Regjistrimi Kombëtar i Maqedonisë, 2002 (sipas etnitetit, gjinisë, përkatësisë fetare, dhe gjuhës)] {{mk}} {{en}}</ref>
 
===== Tabela e popullsisë (2002) =====
Anonymous user