Dallime mes rishikimeve të "Jamusukro"

1 byte added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Sonra Mint zhvendosi faqen Yamoussoukro tek Jamusukro)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
<!--Administrimi territorial-->
|Shteti = Bregu i Fildishtë
<!--Sipërfaqja dhe DemografiaDemografhna -->
|Sipërfaqja = 3,500
|Lartësia = 209-431
Anonymous user