Dallime mes rishikimeve të "Jamusukro"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 188.172.111.138 (diskutimet) në versionin e fundit nga Sonra Mint.
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 188.172.111.138 (diskutimet) në versionin e fundit nga Sonra Mint.)
Etiketa: Rollback
<!--Administrimi territorial-->
|Shteti = Bregu i Fildishtë
<!--Sipërfaqja dhe DemografhnaDemografia -->
|Sipërfaqja = 3,500
|Lartësia = 209-431