Dallime mes rishikimeve të "Dolani (Gumenicë)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Demografia: pershkrimi i meparshem ska kuptim)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular Android app edit
vNo edit summary
'''Familjet në fshatin Dolan:'''(Para Luftës së Dytë Botërore)
 
Lista e familjeve të mbledhura nga Fatos Mero Rrapaj: Alizoti, Balenj, Dërvizhatët, Banenj, Çafallinj, Duçenj, Panenj dhe Çelohora (fis i shuar)
<!-- == Ekonomia == -->
<!-- == Kultura == -->