Dallime mes rishikimeve të "Zebra (Toriko)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Zebra''' (ゼブラ ''Zebura'') është personazh fiktiv në anime dhe manga Toriko. Ai konsiderohet anëtari më i fuqishëm prej Katër Mbretërve Qiellor. ==Personaliteti==...)
 
vNo edit summary
 
'''Zebra''' (ゼブラ ''Zebura'') është personazh fiktiv në anime dhe manga [[Toriko]]. Ai konsiderohet anëtari më i fuqishëm prej [[Katër Mbretërve Qiellor]].
 
==Personaliteti==