Ndryshimi mes inspektimeve të "Misllodezhda"

26 bytes removed ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 751 banorë, 131 Shtëpi
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =
|Vendasit = Misllodezhdas
|Krahina =
|Lartësia = 920-990 metra mbi nivelin e detit
|Zona Kohore =
|Ora Verore =