Ndryshimi mes inspektimeve të "Misllodezhda"

13 bytes removed ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 751 , 131 Shtëpi
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =