Ndryshimi mes inspektimeve të "Dilhan Eryurt"

3 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
removed Category:Gratë; added Category:Gra using HotCat
(Faqe e re: '''Dilhan Eryurt''' (lindur në 29 nëntor 1926, Izmir, 13 shtator 2012, Ankara) ishte një astrofizikane turke. Ajo ishte shkencëtare e cila kontribuoi në kërkimin dhe evoluimin...)
 
v (removed Category:Gratë; added Category:Gra using HotCat)
{{reflist}}
 
[[Kategoria:GratëGra]]