Ndryshimi mes inspektimeve të "Liqeni"

87 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Liqeni, së bashku me [[Deti|detin]] dhe [[Lumi|lumenjtë]] bëjnë pjesë ose përfshihen në [[Hidrosfera|hidrosferë]].
Liqeni artificial është krijuar nga dora e njeriut.
Kurse ai natyal nga vetë natyra
 
== Shih edhe ==
Anonymous user