Ndryshimi mes inspektimeve të "Liqeni"

1 byte added ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Liqeni, së bashku me [[Deti|detin]] dhe [[Lumi|lumenjtë]] bëjnë pjesë ose përfshihen në [[Hidrosfera|hidrosferë]].
Liqeni artificial është krijuar nga dora e njeriut.
Kurse ai natyalnatyral nga vetë natyra
 
== Shih edhe ==
Anonymous user