Ndryshimi mes inspektimeve të "Liqeni"

2 bytes removed ,  2 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
==Ndarja kryesore e liqeneve==
* [[Liqeni natyrorë]]
* [[Liqeni artificial]] Gs
 
Liqeni, së bashku me [[Deti|detin]] dhe [[Lumi|lumenjtë]] bëjnë pjesë ose përfshihen në [[Hidrosfera|hidrosferë]].
Anonymous user