Dallime mes rishikimeve të "Liqeni"

1 byte added ,  2 vjet më parë
→‎Ndarja kryesore e liqeneve: Shembull: Shtova më shumë informacione në lidhje me ketë temë.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Ndarja kryesore e liqeneve: Shembull: Shtova më shumë informacione në lidhje me ketë temë.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Liqeni, së bashku me [[Deti|detin]] dhe [[Lumi|lumenjtë]] bëjnë pjesë ose përfshihen në [[Hidrosfera|hidrosferë]].
Liqeni artificial është krijuar nga dora e njeriut.
Kurse ai natyral nga vetë natyra.
 
== Shih edhe ==
Anonymous user