Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Shqipëria"

(→‎Maqedonia e Veriut: seksion i ri)
 
sdasdasd
 
== Maqedonia e Veriut ==
 
Vendi ka ndryshuar emrin dhe eshte zyrtarisht Republika e Maqedonise se Veriut ose Maqedonia e Veriur, dhe jo Republika e Maqedonise ose Maqedonia.