Ndryshimi mes inspektimeve të "Ndue Kola"

1 byte removed ,  1 vit më parë
Permiresim dhe dicka me teper
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Permiresim dhe dicka me teper)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Ndue Kola''' është deputet i Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë.dhe Edhenje ni kolackoac kake
 
{{poli-cung}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
Anonymous user