Ndryshimi mes inspektimeve të "Ndue Kola"

1 byte added ,  2 vjet më parë
Shpjegova me teper per jeten dhe veprimtarine e tij si nj deputet i partise socialiste
(Permiresim dhe dicka me teper)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Shpjegova me teper per jeten dhe veprimtarine e tij si nj deputet i partise socialiste)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Ndue Kola''' është deputet i Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë.dhe nje koackolac kake
 
{{poli-cung}}
Anonymous user