Ndryshimi mes inspektimeve të "Purgatori"

19 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
removed Category:Feja using HotCat
v (removed Category:Feja using HotCat)
* [http://www.davidmacd.com/catholic/purgatory.htm Artikull ekumenik nga David MekDonald në lidhje me besimin katolik dhe protestant. ANGLISHT.]
 
[[Kategoria:Feja]]
[[Kategoria:Krishtërim]]