Ndryshimi mes inspektimeve të "Fan Noli"

10 bytes added ,  1 vit më parë
* Albumi - vëllim vjershash - 1948
* Historia e Skënderbeut - 1921
* Autobiografia - 1960 burimbaba
* Izraelitë e Filistinë - dramë
* Bethoveni dhe Revolucioni Francez
Anonymous user