Ndryshimi mes inspektimeve të "Fan Noli"

10 bytes removed ,  1 vit më parë
v
U kthyen ndryshimet e 185.171.62.3 (diskutimet) në versionin e fundit nga GrepfrutAroma.
v (U kthyen ndryshimet e 185.171.62.3 (diskutimet) në versionin e fundit nga GrepfrutAroma.)
Etiketa: Rollback
* Albumi - vëllim vjershash - 1948
* Historia e Skënderbeut - 1921
* Autobiografia - 1960 burimbaba
* Izraelitë e Filistinë - dramë
* Bethoveni dhe Revolucioni Francez