Dallime mes rishikimeve të "Energjia"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* "Energjia është e njëjtë me dëshirën dhe qëllimin." [[Sheril Adams]]
* "Energjia është një kënaqësi e amshueshme, dhe kush dëshiron, por nuk vepron, përhap murtajën." [[Uilliam Blejk]]
* "Synimet ju ndihmojnë qe te boheni skiftera or tete. " [[Les BraunnBraun]].....
 
== Lidhje të jashtme ==