Ndryshimi mes inspektimeve të "Njësia administrative Zagori"

v
U kthyen ndryshimet e 77.242.21.30 (diskutimet) në versionin e fundit nga 1l2l3k.
v (U kthyen ndryshimet e 77.242.21.30 (diskutimet) në versionin e fundit nga 1l2l3k.)
Etiketa: Rollback
Njihet si nje komune me numer te larte te intelektualeve ne raport per banore.
 
Popullsia eshte pergjithesisht autoktone por ne perberje gjen dhe minoritetminoritete vlleh dhe grek.
 
Pejsazhi natyror eshte mjaft i bukur por infrastruktura rrugore le per te deshiruar.