Dallime mes rishikimeve të "Dhjetori"

435 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
Reverted 1 edit by 79.106.126.200 (talk) to last revision by Liridon. (TW)
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
v (Reverted 1 edit by 79.106.126.200 (talk) to last revision by Liridon. (TW))
Etiketa: Undo
{{tabelamuajve}}{{Muaj 31|nëntor|dhjetor|janar}}
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''Dhjetori''' është [[muaj]]i i dymbëdhjetë dhe i fundit në [[Kalendari Gregorian|Kalendarin Gregorian]] dhe ka 31 [[ditë]]. Emri ''dhjetor'' është përkthim dhe adaptim nga [[Latinish]]tja për fjalën "dhjetë" (''decem''). dhjetori ishte muaji i dhjete për [[Perandoria Romake|Romakët]] e antikitetit, përpara se të shtoheshin muajt [[janar]] dhe [[shkurt]].
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
<!-- kategorizimi i artikullit -->
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
<!-- Këto më poshtë janë për lidhjet me gjuhët e tjera -->
 
[[Kategoria:Dhjetor| ]]
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''
 
'''BobSfungjeri Pantollon-katrori'''