Ndryshimi mes inspektimeve të "8 Mars"

164 bytes added ,  2 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [[Dita Ndërkombëtare e Gruas]]
 
[[Kategoria:Mars]] me 8 mars eshte dita e gruas ose e nenes.
Kete dit e feston e gjith bota,te gjitha grat dhe nenat tona.
Dita e 8 marsit esht dite ndêrkombotare e gruas dhe nenes.
Anonymous user