Ndryshimi mes inspektimeve të "Integrali"

1 byte added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Term shkencor i përdorur në matematikë dhe në degë të ndryshme të teknlogjisëteknologjisë. Zakonisht shënohet me <math>\int_{}^{} </math> .
 
[[Category:Matematikë]]
Anonymous user