Dallime mes rishikimeve të "Komedia Hyjnore"

15 bytes added ,  2 vjet më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 31.22.53.140) dhe riktheu rishikimin 1834192 nga Megan Anne-Marie)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
[[Kategoria:Dante Aligieri]]
[[Kategoria:Letërsi italiane]] ja ke fut kot
Anonymous user