Ahqami: Dallime mes rishikimesh

No change in size ,  4 vjet më parë
v
Gelaaden zhvendosi faqen Obligimet, lejimet dhe ndalimet sipas sheriatit tek Ahqami: shqiptimi licodu.cois.it/?p=212&lang=en
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
v Gelaaden zhvendosi faqen Obligimet, lejimet dhe ndalimet sipas sheriatit tek Ahqami: shqiptimi licodu.cois.it/?p=212&lang=en
(Pa ndryshime)
726

edits