Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Wikimedia CEE Spring 2019 Shqipëria"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
! style="width: 5%;" | Shuma e pikëve
 
==Vlerësimi==
 
Fituesit e vlerësuar sipas kategorive më poshtë do të fitojnë çmime dhe certifikata.
 
* Artikulli (i ri) më i mirë (gjykohet nga Juria)
* Kontribuesi më aktiv
* Kontribuesi/ja me i/e mirë i ri/ e re.
 
==Shiko edhe==
[[Wikipedia:Wikimedia CEE Spring 2019 Kosova|Wikimedia CEE Spring 2019 Kosova]]
 
==Kontakte==
*[[Përdoruesi:JonaRizvanolli|JonaRizvanolli]]
 
==Lidhje të jashtme==
* https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_CEE_Spring_2019
 
[[Kategoria:Wikipedia:Wikimedia CEE Spring]]