Ndryshimi mes inspektimeve të "Genc Nuza"

44 bytes removed ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
'''Genc Nuza''' (i lindur më 21 prill 1989) është një gjyqtar profesionist i [[Futbolli|futbollit]] [[Shqiptarët në Kosovë|shqiptar i Kosovës]] , i cili zyrtarisht kryeson në [[Superliga e Kosoves|Superleague të futbollit të Kosovës]] dhe gjithashtu për [[FIFA]] .
 
[[Figura|Genc Nuza, Football Referee.jpg]]
 
== Kariera ==